Telefon
E-Mail
info@dkmyatirim.com
İletişim
Çeşme

Kurumsal

DKM GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK

Ticari gayrimenkul hizmetleri alanında uzmanlaşan DKM YATIRIM GAYRİMENKUL, her biri alanında uzman çalışanları yerel veya uluslararası iş ortakları ile Türkiye'de ve dünyada uluslararası emlak hizmetlerini sunuyor.

Aracılık, Yatırım, Danışmanlık ve Mülk Yönetimi olmak üzere dört ana departmana sahiptir.

Şirket, müşterilerine arsa seçiminden başlayıp mülkün yönetimine kadar, proje geliştirme sürecinin tüm aşamalarında uçtan uca kesintisiz hizmet sunmayı başarabilen ve konuttan ofise, alışveriş merkezinden lojistiğe geniş bir yelpazeyi kapsayan az sayıdaki gayrimenkul servis şirketlerinden birisidir.

Dkm yatırım danışmanlık; inşaat sektöründe değişen rekabet koşullarını baz alarak doğru bilgi ve metodların; proje aşamasından,pazarlamaya,satış sürecinden müşteri memnuniyetine kadar tüm iş süreçlerin de önemli hizmetler sunmaktadır. Firmamız; gayrimenkul alım-satım-kiralama gayrimenkul yatırım danışmanlığı-proje satışı alanlarında profesyonel emlak hizmetleri sunmaktadır. Firmamız uzman ve eğitimli kadrosuyla müşteri memnuniyeti ,profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal yapısıyla sektörün önde gelen gayrimenkul danışmanlık kuruluşları arasında yer almaktadır.

Emlak

DKM
Yatırım
Danışmanlık

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Memnuniyetinizi sağlamak için: Sizi Dinliyoruz.
Sizden gelecek olan şikayet, eleştiri ve önerilerinize açık durumdayız.
Memnuniyetiniz bizim için Çok Önemli!
Merakınızı uyandıran hususları iletişim bölümündeki formu kullanarak bize iletebilirsiniz.